TASKI Aero Up

AERO UP je lehký svislý bateriový vysavač pro profesionální použití využívající nejnovější lithium-iontové baterie a digitální motorový pohon. Lze jej použít na koberce i tvrdé podlahy

Ideální pohotovostní čištění během dne bez nutnosti omezení pro veřejnost či uživatele prostoru. S několika stupni výkonu lze dosáhnout vyšší autonomie. 60-minutová provozní doba a rychlá výměna baterie znamená „sbohem“ starým bateriovým řešením. TASKI AERO UP pracuje skvěle spolu s vozíky řady TASKI Trolley. Vysavač baterie na něm nejen uskladníte, ale i dobijete během úklidu. TASKI AERO UP používá stejnou baterii a nabíječku jako zádový vysavač TASKI AERO BP a podlahový automat TASKI swingo 150 B. tzn. výhody synergie, flexibility a jednoduchosti při používání.


Jednoduchý a snadno ovladatelný systém na výměnu hlavice umožňuje rychlou výměnu nástavce pro vysávání koberců za nástavec pro tvrdé podlahy. Pro dokonalé hluboké čištění použijte nástavec Power Brush s motorem poháněným kartáčem, který zajistí lepší a rychlejší výsledky při čištění koberců. Tento velmi lehký podlahový vysavač jezdí po tvrdých podlahách bez sebemenší námahy. Vyberte si tu nejlepší možnost pro Vás, která vyhoví Vašim potřebám, nebo si objednejte obojí bez kompromisů.


Produkty TASKI jsou jedinečné díky použití menších velice účinných digitálních bezkartáčových motorů, které spotřebují o 50% méně energie. Bezkartáčové motory jsou bezúdržbové a není nutno je časem vyměňovat. Dlouhá životnost je jedním z hlavních atributů udržitelnosti.

Technické parametry

 

TASKI Aero Up
Výkon motoru 340 W
Stupně výkonu 3
Doba nabíjení 1,5 h
Hmotnost 5
Hlučnost 62 - 65 dB
Kapacita sáčku 3 l