Vyberte si z naší široké nabídky strojů TASKI.

Podlahové mycí automaty

TASKI představuje řadu podlahových automatů, které se vyznačují těmito základními charakteristikami: vysoká produktivita, optimální ergonimie, dobrá manévrovatelnost, snadná údržba, dlouhá životnost, jednoduchá obsluha, systém přímého odsávání a  jedinečná stěrka. Podlahové automaty nabízí také několik systémových výhod: BMS (systém řízeného nabíjení, přičemž kontrolní systém prodlužuje životnost baterií) CSD (systém dávkování čisticího roztoku) EBU (systém elektrického ovládání zdvihu kartáčů).

 

Jednokotoučové stroje

TASKI ergodisc nabízí kompletní řadu jednokotoučových strojů pro ošetřování podlahových povrchů, které se vyznačují jednoduchostí, všestranností a bezpečností při použití.

 

Robotické podlahové automaty

Automatické stroje TASKI SWINGOBOT významným způsobem zlepšují úspornost úklidu. Prodloužená životnost baterií znamená, že mohou pracovat přes několik směn. Vzdálená diagnostika a reportování zase znamená, že operátoři mohou rovněž přístroj lokalizovat, monitorovat jeho výkonnost a jsou upozorněni, kdykoliv je vyžadován zásah ze strany obsluhy. Místa vhodná pro úklid stroji TASKI Intellibot SWINGOBOT zahrnují školy, nemocnice, nákupní centra a letiště.

 

Stroje pro čištění koberců

Tato řada výkonných extraktorů je určena na dokonalé hloubkové čištění koberců a textilií. Stroje lze charakterizovat zejména těmito vlastnostmi: dobrá produktivita, rychlé schnutí, vynikající účinnost. Stroje jsou vhodné na malé i velké plochy.

 

Profesionální vysavače

Inovační průlom slibuje nejlepší výkon, ergonomii a snížení nákladů za dobu životnosti. Vysavače TASKI se vyznačují vysokým výkonem (sací silou), nízkou hlučností, dobrou manévrovatelností, praktickým designem, dlouhou životností a kvalitní filtrací.