TASKI Jet 38 / Jet 50

Svislý kobercový vysavač s elektrickým kartáčem 38 / 50 cm pro vysávání středně zastavěných ploch.

 

Vysavače TASKI jet 38 / 50 jsou velice jednoduché naovládání, k tomu přispívá i robustní a ergonomická rukojeťnastavitelná na dvě polohy. Nízká hmotnost, kompaktnídesign a pohodlná rukojeť umožňují snadnou manipulaci připráci mezi jednotlivými místnostmi a ulehčují pohyb naschodištích.

 

TASKI jet 38 / 50 Vám přináší: 

- Výkon a efektivitu 

- Všestrannost 

- Vylepšenou úroveň filtrace 

- Jednoduchost a ergonomii

 

Úroveň filtrace:

TASKI jet 38 / 50 využívá 5-stupňového systému filtracezahrnující: dvojitý prachový filtr, pratelný filtr, výfukovývzduchový filtr a uhlíkový kartáčový filtr. Jako doplněk lzepoužít HEPA filtr.

 

Výkon a efektivita:

Duální motor TASKI jet 38 / 50 poskytuje vysoký průtokvzduchu, zatímco vysoké otáčky kartáčů mechanickyodstraňují nečistoty z vláken koberce. To zajišťuje vynikajícíčisticí výsledky a lepší vzhled čisté podlahy. Díky nízkéhmotnosti a snadné manipulaci je čištění velice produktivní aergonomické.

 

Všestrannost:

Flexibilní hadice s teleskopickou trubkou poskytujejednoduché vysávání všech prostor nad podlahou.Jednoduše nastavitelná výška kartáče umožňuje efektivnívysávání různých typů koberců. TASKI jet je možné použít iv horizontální poloze k jednoduchému čištění např. podpostelemi apod.

 

Technické parametry