TASKI Procarpet 45

Výkonný extraktor s elektrickým kartáčem pro bezchybné čištění koberců.

 

- Vynikající výsledky hloubkového čištění 

- Mechanické kartáčování 

- Vysokou produktivitu 

- Jednoduchou obsluhu

 

Vynikající výsledky při hloubkovém čištění:

Hloubkové čištění pomocí sprejového extraktoru je základem pro důkladné čištění vašich koberců. Zařízení napomáhá ke zvýšení životnosti vašich koberců, a to odstraňováním hloubkových nečistot a zároveň udržujevynikající vzhled vašeho koberce

 

Mechanické kartáčování:

Kromě sprejové extrakce je TASKI Procarpet 45 také vybaven kartáčovou jednotkou, která umožní dosahovat lepších výsledků při hloubkovém čištění.

 

Vysoká produktivita 

TASKI Procarpet 45 je určen především pro středně velké prostory a chodby s koberci. Díky objemné nádrži se snižuje počet zastávek na opětovné plnění nádrže. Velký sací výkon zajišťuje schnutí ve zkrácené době. 

TASKI Proarpet 45 je také vybaven kartáčovou jednotkou. Mechanická činnost zajišťuje ještě lepší výsledky hloubkového čištění.

 

Snadná manipulace:

Ergonomicky tvarovaná rukojeť dělá ovládání pohodlnější, dokonce i po delší době provozu. Volitelné TASKI příslušenství lze snadno uchytit díky quick-connect systému. Údržba je pro uživatele velice snadná: otevírání velkoobjemové nádrže umožní rychlé a důkladné čištění. Kartáče je možné snadno odejmout a následně namontovat

 

 

TASKI Procarpet final training

Processing video...

Technické parametry