TASKI Swingo 150E

Nejmenší podlahový automat na plochy do 150m2 - kabelový Vhodný na plochy do 150 m². Použití stroje je jednoduché a rychlé. Výsledkem je okamžitě suchá a čistá podlaha. Vhodné do zastavěných a vyčištěných ploch.í

Okamžitě suchá podlaha

Vytížené prostory jako jsou obchody, zdravotnická zařízení, restaurace, obchody u čerpacích stanic, chodby, atd. vyčištěné s TASKI swingo 150 lze okamžitě a bezpečně využívat s minimálním rizikem úrazu vzniklým uklouznutím po mokré podlaze. Stroj je schopen odsávat při chodu vpřed i vzad. Jedinečná sací jednotka odstraní až 99 % vody z podlahy. Oproti tomu při manuálním čištění vždy na podlaze zůstávají zbytky čisticího roztoku a následným okamžitým používáním dochází k opětovnému znečištění podlahy.

Excelentní výsledky čištění

Až 10x vyšší tlak oproti manuálnímu čištění a velký výkon kartáče zajišťují nejlepší čisticí výsledky. Instalovaný kartáč ve spojení s odsáváním zajišťuje dokonalé odstranění nečistot. Díky snížené kartáčové hlavě lze TASKI swingo 150 použít rychle a jednoduše pod policemi, regály, nábytkem, apod.

Jednoduché čištění zastavěných ploch

High Vertikální design je podobný běžným vertikálním vysavačům. Stroj lze použít i tam, kde jsou běžné podlahové automaty jednoduše příliš těžké a manuální způsoby čištění nepřináší požadované výsledky. Inovativní koncept umožňuje obsluze jednoduché čištění všemi směry.

TASKI Swingo 150

Processing video...

Technické parametry