TASKI Swingo 2100μicro

Nové Taski Swingo 2100micro představuje evoluci v podlahových strojích. Swingo 2100micro kombinuje design zaměřený na praktičnost s nejmodernějšími technologiemi.

Zvýšený pracovní výkon

Nové zařízení TASKI swingo 2100μicro nabízí bezkonkurenční výkon, díky kombinaci rychlosti, malého rozměru, agility a velkého objemu nádrže. Úplně nový způsob ofsetového čištění umožňuje snížit ruční práci a zaručuje bezproblémové čištění ve velkých a malých prostorách, s co nejvyšší možnou čistící schopností snižuje náklady na provoz. Malá stopa stroje umožňuje vjezd do všech běžných výtahů, což umožňuje používat stroj na všech podlažích budovy.

Vynikající výsledky a okamžitě suchá podlaha

TASKI swingo 2100μicro kombinuje skvělý výhled, ergonomickou práci a vysoké bezpečnostní standardy. Využívá designu ochranné nádrže, koncepce aktivního posezení a mnoha dalších bezpečnostních prvků. Jednoduchá a účinná příprava a údržba stroje zvyšuje provozní účinnost a snižuje potřebnou dobu na školení obsluhy.

Maximální efektivita

Kombinace velkého množství možností, příslušenství a nástrojů (TASKI IntelliDose, TASKI IntelliTrail, TASKI AquaStop, koncepce ToolHolder) umožňuje individuální přizpůsobení vašim potřebám a pomůže vám dosáhnout zlepšení celkových nákladů na vlastnictví.

TASKI swingo 2100µicro

Processing video...

Technické parametry

Teoretický výkon 3025 m2/h Hmotnost celková (bez operátora) 380 Kg
Šířka pracovního záběru 550 mm Rozměry (d x š x h) 138x58x128 cm
Šířka stírací lišty  630 mm  Kartáče  2x28 cm 
Nádrž na čistou vodu  75 L Max. rychlost pojezdu  5,5 km/h 
Nádrž na znečištěnou vodu 75 L Výdrž na nabití   max 4 hod. 
Napětí 24 V Hlučnost  <70 dB