TASKI Swingo 350

S podlahovým automatem TASKI swingo 350 již není problémem čištění pod stoly a regály. A to především díky nízké výšce stroje a polohovatelnému ramenu s ovládáním.

Efektivní čištění a odsávání

Ve srovnání s manuálními čistícími systémy, podlahový automat zajišťuje vždy výrazně vyšší úroveň hygieny a vzhled podlahy, stejně tak i trvale kvalitní výsledky čištění. Toho je dosaženo díky možnosti stroje vyvinout nesrovnatelně vyšší a účinnější reakci oproti manuálním systémům čištění. Další důležitým prvkem je inovativní stěrka ve tvaru V, která zajišťuje vždy vynikající výsledky čištění. Překážkou nejsou ani problematické podlahy jako je dlažba s hloubkovými nečistotami, či nerovné nebo strukturované podlahy.

Bezpečnost a jednoduchost

Dokonalé odstraňování čistícího roztoku a nečistot z podlahy výrazně snižuje riziko způsobené uklouznutím po mokré podlaze. Jedná se tedy o ideální řešení pro používání během dne např. v přeplněných prostorách a to i za běžného provozu. Ergonomicky tvarovaná a výškově nastavitelná rukojeť je designovaná tak, že ruce pracovníka jsou chráněny před možným úrazem a zároveň poskytuje vysokou míru komfortu.

Spolehlivost & robustnost

Stroj je velice robustní a odolný. Zvládne čištění i v těch nejobtížnějších podmínkách. Ve své kategorii a v současné době představuje jeden z nejspolehlivějších strojů na trhu.

TASKI Swingo 350BMS

Processing video...

Technické parametry

Teoretický výkon 1140 m2/h Hmotnost celková 350B - 67kg / 350E - 46kg
Šíře stěrky 550 mm Délka kabelu 350E - 25m
Šíře pracovního záběru 380 mm Rozměry (d x š x h) 79x45x43 cm
Nádrž na znečištěnou vodu  10 l  Hlučnost  <70 dB(A) 
Nádrž na čistou vodu 10 l 
Napětí 350B - 24V / 350E 230-240V

Taski Swingo 350B - bateriový pohon

Taski Swingo 350E - poháněný přes síťový kabel