TASKI Swingo 4000

Vysoká provozní rychlost 7,5 km/h v kombinaci se systémem CSD (systém dávkování) a objemem na čistou vodu 200 litrů,    dělá TASKI swingo 4000 o 40% účinnější ve srovnání s podlahovými automaty s chodicí obsluhou.

Bezkonkurenční produktivita

Patentovaný CSD systém vždy umožňuje správné dávkování čisticího roztoku a přispívá tak k velkým úsporám vody. Podlahový automat lze navíc doplnit patentovaným systémem JFit, který zajišťuje bezpečné a přesné dávkování. Stroj může vyvinout rychlost až 7,5 km/h, což v kombinaci s objemnou 200 l nádrží výrazně zvyšuje produktivitu a naopak snižuje počet zastávek nutných k opětovnému plnění nádrže. Jedinečný systém zavěšení všech koleček vytváří stroj velice obratný a dobře ovladatelný, dokonce i v přeplněných prostorech.

Jedinečná efektivita

Nová patentovaná stěrka ve tvaru W kopíruje přesně povrch podlahy a perfektně odstraňuje špinavý roztok z podlahy a to dokonce i v zatáčkách a během otáčení. Problémem nejsou ani strukturované a nerovné podlahy, různé typy dlažeb, apod.Speciální lamely na stěrce a systém přímého sání zajišťují odstranění i těch nejmenších nečistot (např. nedopalků z cigaret). Díky osvědčenému konceptu 3 koleček není nutné nastavování stěrky. Díky těmto všem bene tům lze dosáhnout trvale vynikajícího vzhledu Vaší podlahy.

Skvělá ergonimie

Ergonomický design, pohodlné nasedání obsluhy, nastavitelné sedadalo s opěrkou a inovovaný rychlostní pedál umožňují bezpečné a pohodlné ovládání. Díky dobrému výhledu z místa obsluhy a vynikajicímu zavěšení stěrky lze tak snad čistit prostory podél zdí a kolem různých překážek. Nízká hlučnost stroje doplněného o ECO mode zajišťuje snížení hlučnosti, umožňuje tak čištění i během dne a to i v prostorech s omezenou mírou hluku.

TASKI swingo 4000

Processing video...

Technické parametry