TASKI Swingo 455B a 455E

Díky svým kompaktním rozměrům a ergonomické ovladací rukojeti je TASKI swingo 455 možné využít v celé řadě provozů. 

Všestranné použití

Díky svým kompaktním rozměrům a ergonomické ovladací rukojeti,je TASKI swingo 455 možné využít v celé řadě provozů. Jedná se o velice univerzální podlahový automat,  jež lze využít na čištění tvrdých podlah v malých                            a přeplněných prostorech, např. obchody, kuchyně, školy        a nemocnice. Stroj disponuje velkou šíří pracovního záběru    a objemnou nádrží. Čištění podél zdí a prostorů pod stoly nebo regály je díky výškově nastavitelné rukojeti již bez problémů.

Vynikající výkon

Vynikajích výsledků čištění je dosaženo prostřednictvím nové, patentované stěrky ve tvaru V a osvědčenému systému kartáče, jež společně zajišťují dokonalé odstranění nečistot      z povrchu podlahy. Díky prověřenému konceptu třech koleček je jakékoli manuální nastavení stěrky již minulostí.

Spolehlivost & robustnost

Hlavními přednostmi TASKI swingo 455 je robustnost a dlouhá životnost. Na jeho výrobu je použito hi-tech materiálů a komponentů s dlouhou životností, což zajišťuje nejen velkou využitelnost stroje, ale i snížení nákladů spojených s opravami a servisem na minimum. Díky své konstrukci se TASKI swingo 455 snadno vypořádá i s těmi nejobtížnějšími provozy.

TASKI swingo 455 B

Processing video...

Technické parametry

Taski Swingo 455B -  stroj na bateriový pohon s integrovanou nabíječkou.

Taski Swingo 455E - stroj napájený ze sítě přes kabel.