TASKI Swingo 5000

Vysoká provozní rychlost 7,5 km/h v kombinaci se systémem CSD (systém dávkování) a objemem na čistou vodu 200 litrů,    dělá TASKI swingo 4000 o 40% účinnější ve srovnání s podlahovými automaty s chodicí obsluhou.

Bezkonkurenční produktivita

Systém IntelliFlow (dříve JFit) zajišťuje vždy správné dávkování čisticího roztoku a přispívá tak k výrazným úsporám vody. Tento systém společně s objemnou 200 l nádrží a rychlostí čištění až 7,5 km/h významně zvyšují produktivitu a omezují počet zastávek stroje nutných k opětovnému plnění nádrže čistou vodou. Jedinečné zavěšení všech koleček činí tak swingo 5000 velice obratné, snadno ovladatelné a to i v přeplněných prostorech.

Jedinečná efektivita

Nová patentovaná stěrka ve tvaru W kopíruje přesně povrch podlahy a perfektně odstraňuje špinavý roztok z podlahy a to dokonce i v zatáčkách a během otáčení. Problémem nejsou ani strukturované a nerovné podlahy, různé typy dlažeb, apod.Speciální lamely na stěrce a systém přímého sání zajišťují odstranění i těch nejmenších nečistot (např. nedopalků z cigaret). Díky osvědčenému konceptu 3 koleček není nutné nastavování stěrky. Díky těmto všem benefitům lze dosáhnout trvale vynikajícího vzhledu Vaší podlahy.

Spolehlivost

TASKI swingo 5000 je konstruováno s důrazem na těžkou práci a dlouhou životnost. Použity jsou hi-tech materiály a komponenty jež zvyšují provozuschopnost a snižují náklady na opravu stroje. Všechny části jenž vyžadují častou údržbu jsou žlutě označeny a lze je snadno demontovat bez použití nářadí. Díky těmto výhodám je práce se strojem velice snadná bez nutnosti dlouhodobého zaškolení obsluhy. 

TASKI swingo 5000

Processing video...

Technické parametry