TASKI Swingo 755B

Swingo 755 B je velice snadný na ovládání a poskytuje maximální rychlost při čištění stísněných prostor. Systém dvou os umožňuje otáčení stroje takřka na místě, což je velkou výhodou zejména v přeplněných prostorech.

Dokonalá kombinace rychlosti a vysokého výkonu

Díky svým kompaktním rozměrům a ergonomické ovladací rukojeti,je TASKI swingo 755 možné využít v celé řadě provozů. Jedná se o velice univerzální podlahový automat,  jež lze využít na čištění tvrdých podlah v malých                            a přeplněných prostorech, např. obchody, kuchyně, školy        a nemocnice. Stroj disponuje velkou šíří pracovního záběru    a objemnou nádrží. Čištění podél zdí a prostorů pod stoly nebo regály je díky výškově nastavitelné rukojeti již bez problémů.

Vynikající čistící výsledky

Patentovaný kartáč kopíruje povrch podlahy a vytváří stejnoměrný tlak po celé své šíří. Tím je dosaženo vynikajícího odstranění nečistot. Dokonalé odstranění vody z podlahy pak zajišťuje inovovaná stěrka ve tvaru V, kterou není třeba, díky osvědčenému konceptu 3 koleček, dále nastavovat.

Jednoduchost a snadná údržba

Všechny části které potřebují údržbu jsou žlutě označeny a jejich demontáž je velice snadná, bez potřeby jakéhokoli nářadí. Přístrojová deska je názorná a indikuje všechny potřebné informace. Díky těmto parametrům je práce s tímto strojem bez obtíží. Čas nutný na zaškolení je tak minimální.

TASKI Swingo 755

Processing video...

Technické parametry

Power - s elektrickým  pojezdem