TASKI IntelliPower

Lithium-iontové baterie pro TASKI podlahové automaty. Bezstarostný provoz a nejnižší celkové náklady na vlastnictví stroje.

Klíčové vlastnosti

Možnost příležitostného nabíjení

Krátké připojení na nabíječku pro částečné nabití baterii nepoškodí. Nabíjení během přestávek může dokonce prodloužit celkový výkon stroje.

Rychlé nabíjení

Baterie budou zcela nabité již za přibližně 2 hodiny, než až za více než 10 hodin jako u jiných druhů baterií. Pokud je baterie téměř vybitá, její nabití na 60% je velmi rychlé.

Životnost a bezúdržbovost

Lithium-iontové baterie vydrží 2000-2500 cyklů, což vystačí tak dlouho, jako životnost stroje při normálních podmínkách použití. Baterie jsou bezúdržbové.

Větší rozsah

V závislosti na okolnostech se celkový rozsah může výrazně prodloužit. V každém případě bude použití vždy podobné nebo delší v porovnání s konvenčními bateriemi. Vícečetné dobíjení ho prodlouží o velkou porci.

Náklady a efektivnost

Li-Ion baterie nabízí nižší celkové náklady (až 25% úspora/ stroj + baterie) a vyšší efektivitu stroje (+4%)díky vyššímu a stálejšímu dostupnému výkonu.

TASKI IntelliPower a vynikající celkové náklady na vlastnictví

Životnost baterie se měří v cyklech (počet zapojení do nabíječky). Každý typ baterie má určité maximální množství cyklů životnosti. Li-Ion baterie TASKI IntelliPower vydrží až 2500 cyklů oproti široce rozšířeným gelovým bateriím, které při ideálních podmínkách vydrží jen cca 800 cyklů, ale kvůli nesprávné manipulaci častěji jen 650 cyklů. Li-Ion baterie vydrží až 3 - 4 krát delší dobu. Ve většině případů už nebude nutné baterie vyměňovat během životnosti stroje. Tím se vyhnete nákupu dalších baterií a nákladům na jejich výměnu. Eliminace potřeba dalších baterií vám též dává úplnou kontrolu nákladů a dlouhodobých úspor. Při porovnání celkových nákladů na vlastnictví stroje s lithium-iontovými bateriemi a stroje s gelovými bateriemi mají Li-Ion baterie jasnou výhodu.
Pro snazší představu:
TASKI swingo 855 se používá jednou denně po dobu 45 minut po dobu 5 let. Tento scénář vyžaduje celkem 4 sady tradičních gelových baterií, zatímco pouze 1 Li-Ion baterii. Zde můžete ušetřit až 1200 Eur na bateriích anebo 25% nákladů, pokud zkombinujete cenu stroje a baterie. Navíc TASKI IntelliPower nabízí lepší a rychlejší dostupnost stroje a konsistentnější výkon po dobu celé pracovní směny. Klasické gelové baterie totiž ke konci směny ztrácí rychlost a schopnost reagovat. Přestávka Přestávka TASKI IntelliPower nabízí celkové zvýšení efektivity o 4%. To může vést k úspoře nákladů na pracovní sílu ve výši až 1000 Eur během 5 let.