TASKI Swingobot 1650

Revoluční podlahový automat bez obsluhy, který snižuje náklady na úklid a konzistentně zlepšuje čisticí výsledky.

 

Skvělé čistící výsledky

Robot je vybaven dvěma, protiběžně otočnými 15 "(38 cm) pady nebo kartáči, které se otáčejí rychlostí 200 ot / min a mají čistící tlak hlavy 50 kg.Šířka mytí je 29 cm (74 cm). 

V závislosti na povrchu podlahy se může robot přizpůsobit různým abrazivním druhům padů nebo kartáčů.

Nepřerušovaný provoz

Zařízení SWINGOBOT 1650 je schopné provádět více směn díky volitelné sadě výměny baterií, která umožňuje operátorovi výměnu vyčerpaných baterií za čerstvou během několika minut.Stačí baterie vyměnit a čištění může pokračovat - nedochází k čekání, než se robot znovu nabije. 

Sada výměnných baterií obsahuje jednu baterii navíc a víceúčelový vozík pro akumulátor, který slouží k ukládání dodatečné baterie bez zvedání težkých akumulátorů. 

Každá bezúdržbová baterie poskytuje až čtyři hodiny nepřetržitého provozu.


Nejmopdernější systém recyklace vody

SWINGOBOT 1650 ™ má pokročilý čtyřstupňový systém čištění, který může filtrovat vodu na jeden mikron, zajišťuje čistou, opakovaně použitelnou vodu a eliminuje odpadní vody a chemikálie o 85%. 

To snižuje náklady a dopad na životní prostředí.Případný sterilizační proces ultrafialového záření ničí 99,99% škodlivých mikroorganismů.

 

Pohodlné ovládání

Ovládací panel s barevným dotykovým displejem 5 "(13 cm) usnadňuje ovládání.Robot má menu založené na ikonách, které eliminuje jazykové bariéry a usnadňuje provoz.Interaktivní nabídky a on-line, vícejazyčné obrazovky nápovědy přinášejí uživateli různé funkce a možnosti čištění včetně plochy, bodu, mapy a ručního čištění.Mapované úklidové cesty lze vytvářet a ukládat do paměti a snadno se vybírají podle plánu či potřeby čištění.


Dálková diagnostika

Komunikace Wi-Fi a 3G umožňují dálkovou diagnostiku a reportování výkonu na vyžádání.Vestavěná diagnostika neustále monitoruje všechny hlavní systémy, aby sama diagnostikovala problémy nebo běžné potřeby údržby. 

Funkce vzdálené komunikace umožňuje robotovi upozornit obsluhu i servisní personál TASKI Intellibot.Technici Intellibot TASKI mohou vzdáleně diagnostikovat a vyřešit problém, což výrazně snižuje prostoje a náklady na telefonní hovory.Výkazy výkonu jsou výkonným nástrojem odpovědnosti, který umožňuje nadřízením efektivně řídit proces čištění. 

Zprávy ukazují umístění stroje, totožnost operátora, provozní časy a data a veškeré problémy s údržbou.TASKI Intellibot Application Video, English

Processing video...

Kontaktujte nás pro více informací