Taski Aero 3500 µicro

Nový TASKI Aero 3500μicro vysavač se zametací funkcí pro velké plochy zvýší produktivitu každého provozu na vyšší úroveň. S teoretickým výkonem 3 575 m2/h a 12 100 m2 na jedno nabití baterie dokáže Aero 3500μicro perfektně obsloužit všechny velké plochy. Je kompaktní a flexibilní. Obsahuje i ruční nástroje na vysávání v menších a zastavěných prostorách. V porovnání s manuálním úklidem dokáže zajistit 3-4x vyšší výkon a výrazné časové úspory.

Kartáčová jednotka a násypka:

Dva proti sobě rotující kartáče pracují spolu s výkonným vakuovým motorem na sběru hrubších nečistot i jemného prachu zároveň. Větší částice se hromadí v násypce, zatímco prach postupuje dál do prachového sáčku. Flexibilní boční kartáč umožňuje snadné čištění podél stěn a pod nábytkem.

Nikdo z nás nechce dýchat znečištěný vzduch:

Kvalita vzduchu a vysoké nároky na hygienu jsou důležitými faktory v oblasti úklidu. Kvalitní filtrační systém a řízené proudění vzduchu vycházejí z jedinečného patentu TASKI Whisper. Výsledkem je čistší vzduch v místnosti a nízká hlučnost během používání stroje. Aero 3500μicro obsahuje standardní filtr částic, nicméně lze jej vybavit i speciálním HEPA filtrem H13. Snadná výměna filtru i dalších komponentů denní údržby jsou další výhodou značky TASKI pro bezpečný a jednoduchý provoz stroje.

Klíčová je flexibilita: 

Nový člen rodiny TASKI Aero je díky svému úzkému profilu velice přizpůsobivý a lze jej využívat na tvrdé podlahy a koberce. Zabudované má i manuální vysávání, které umožňuje čistit menší a zastavěná místa. Dosah základní hadice je 3m od stroje, nebo s volitelnou prodlužující hadicí až 6m. Držáky na další vybavení a mopy umožňují vytvořit z Aero 3500μicro zcela jedinečnou a efektivní úklidovou stanici.

TASKI AERO 3500

Processing video...

Technické parametry

 

Taski aero 3500 micro

File size: 1.75 MB

Produktový list

Download