TASKI Vacumat 44T

Velkoobjemový výkonný vysavač na mokré i suché vysávání. S možností použití širokého výběru příslušenství se výrazně zvyšuje multifunkčnost celého zařízení. Vysávat lze jak tvrdé, tak i měkké povrchy .

 

Střední až velké prostory mohou být vyčišteny až třikrát rychleji oprotiběžným systémům mokrého a suchého sání. Použití vysavače spolecně sTASKI ergodisc nám zajistí základní čisticí procedury jako je strhávání nebodrhnutí, což významně zvyšuje produktivitu. Tyto možnosti použití vedou kúcelnosti nákladů a přináší výhody operátorovi při práci.

 

TASKI Vacumat Vám přináší: 

- Velkou flexibilitu

- Tichý chod 

- Velký výkon a vysokou efektivitu 

- Všestrannost

 

Vysoký výkon:

Velký sací výkon v kombinaci s vynikající manipulací a velkoobjemovýmkontejnerem zvyšuje efektivitu zařízení.

 

Velký výkon a vysoká efektivita:

Výkonné a efektivní zařízení s řadou různých příslušenství aspolehlivou turbínou, jenž garantuje výborné čisticí výsledky na všech typech měkkých a tvrdých podlahových krytin.

Náklonný systém a pohodlná rukojet usnadňuje vyprazdňování kontejneru.Nastavitelná rukojeť zajišťuje pohodlné ovládání.

 

Robustní konstrukce: 

Speciálně navržený mechanický plovák s dvojím filtrem zaručuje vysokou ochranu motoru a významně prodlužuje životnost zařízení. Na vysavači je umístěna nádrž, jež je odolná vuči nárazům a chemikáliím, což vkombinaci s robustním kovovým vozíkem s gumovými kolečky vede k dlouhéživotnosti celého zařízení.

 

 

Technické parametry